Vivo NEX në Evropë për 849 euro

Telefoni i ri i VIVO-së që ishte lansuar në qershor, megjithatë në Evropë Vivo NEX së shpejti do të arrijë për një çmim prej 849 euro, raporton GSMArena.

Sipas këtyre raporteve thuhet se ky çmim është shumë i lartë, kur dihet se së shpejti pritet të lansohet Vivo NEX 2, transmeton Koha.net.

Vivo NEX aktualisht është lansuar në Azi, si dhe në Rusi.

Lini Një Koment